Oprogramowanie magazynowo – księgowe enova365


Jesteśmy jednym z nielicznych w Pile i regionie pilskim autoryzowanym partnerem systemu enova – najnowocześniejszego obecnie oprogramowania dla firm bez względu na ich wielkość.

Program ten pozwala zarządzać firmą od A do Z przy użyciu jednej zintegrowanej aplikacji modułowej. Zajmujemy się sprzedażą, doradztwem w zakresie wyboru specjalistycznych modułów jak i wdrożeniem i aktualizacją tego oprogramowania.

*

System enova jest jak eleganckie ubranie – trudno się spodziewać, by to, które wisi na sklepowym wieszaku, było skrojone dokładnie do potrzeb użytkownika. Dlatego program wymaga zaadaptowania go do środowiska, w którym będzie działał. I tym właśnie zajmuje się nasza firma – PHU WALMAR

System enowa skonstruowany jest modułowo – każdy moduł ma za zadanie wspomagać określony obszar działalności firmy. W szczególności zajmuje się:

kropka  zarządzaniem kadrami,

kropka  rachubą płac,

kropka  ewidencją środków pieniężnych,

kropka  fakturowaniem,

kropka  gospodarką magazynową,

kropka  sprzedażą,

kropka  księgą inwentarzową,

kropka  środkami trwałymi,

kropka  księgowością,

kropka  relacjami z klientami,

kropka  windykacją

kropka  sprzedażą mobilną.

System enova przygotowany został do współpracy z oprogramowaniem branżowym i specjalistycznym, dzięki czemu całość funkcjonowania firmy można skupić w jednej aplikacji. Pozwala to zapomnieć o żonglowaniu wieloma oddzielnymi programami i marnowaniu w ten sposób czasu i środków.

Skomplikowane? Być może, jednak warto poświęcić czas na konfigurację programu – dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzać go w przyszłości, działając efektywniej.

*

Od 2002 r. system enova wybrało ponad 6500 firm i instytucji w Polsce w tym kilkadziesiąt w Pile i w okolicy. Sprawdza się on nawet u najbardziej wymagających klientów, w związku z czym można go polecić każdej firmie i organizacji, niezależnie od skali czy profilu działalności.

Wspólny wysiłek Nasz i Naszego Klienta włożony na etapie wdrożenia na pewno się opłaci – enova będzie w stanie rozwiązać problemy, które dotychczas wydawały się niemożliwe do rozwiązania.