O nas


Szanowni Państwo!

waldekPHU WALMAR jest firmą zajmującą się szeroko rozumianą branżą IT. Zajmujemy się głównie sprzedażą oprogramowania wraz z jego wdrożeniem pod potrzeby klienta. Prowadzimy także doradztwo w zakresie doboru sprzętu oraz jego sprzedaż.

Działamy na północnowielkopolskim rynku od kilkunastu lat i wypracowaliśmy sobie silną pozycję dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu pracowników oraz usługom wysokiej jakości a równocześnie relatywnie tanim.

Wykonujemy usługi w pięciu segmentach szeroko rozumianego rynku informatycznego:

1. Specjalizujemy się w instalowaniu i wdrażaniu oprogramowania enova. Jesteśmy jednym z nielicznych w Pile i regionie pilskim autoryzowanym partnerem tego systemu – najnowocześniejszego obecnie oprogramowania dla firm w Polsce.

2. Oferujemy szybki i profesjonalny serwis informatyczny dla firm oraz w domach klientów.

3. Wykonujemy usługi hostingowe głównie w formie gotowych pakietów obejmujących między innymi: dostęp do konta przez FTP, rejestrację własnej domeny, graficzne i redakcyjne opracowanie strony www, portalu i sklepu internetowego, stałą obsługę panelu administracyjnego oraz pozycjonowanie.

4. Instalujemy monitoring, który skutecznie zabezpiecza firmę. Montujemy bowiem system składający się z odpowiednio dobranych kamer przemysłowych, rejestratora, dzięki którym można uzyskać podgląd firmy lokalnie lub poprzez internet.

5. Prowadzimy także pogotowie internetowe, udzielając klientom pomocy w domu w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Zapraszam Szanownych Państwa do korzystania z usług naszej firmy. Obok wysokiej jakości i relatywnie niskich cen możemy zaoferować Państwu swoją pasję tworzenia czegoś nowego i oryginalnego – swoją kreatywność.

„Sukces w biznesie jest jak jazda na rowerze. Albo jedziesz naprzód, albo upadasz”. Te słowa – H. Jackson Brown są bowiem dewizą naszej firmy.

Waldemar Romanowski